Nasza oferta

WAKACJE

W domu jest 6 apartamentów.
Apartamenty znajdują się na parterze, I. i II. piętrze: pięć dużych o powierzchni 50 m² i jeden mały tzw. studio.

Cztery apartamenty są 4+2 osobowe. Wszystkie mają taki sam rozkład pomieszczeń. Różnią się tylko kolorem i czasem stylem umeblowania, oraz położeniem na piętrach. Dwa znajdują się na parterze, jeden na I. piętrze i dwa na II. piętrze.

W skład jednego apartamentu wchodzi :
- dwie sypialnie 2 osobowe (w apartamnetach na parterze w większej sypialni stoją łóżka małżeńskie, a na piętrach pojedyńcze, które można połączyć lub rozstawić w miarę potrzeby, podobnie jak w mniejszej sypialni),
- łazienka z WC i natryskiem,
- kuchnia o pełnym wyposażeniu połączona z pokojem dziennym i jadalnią. Stoi tu rozkładana kanapa 2-osobowa i stół.

Każdy apartament ma taras z widokiem na morze i stały ląd, a na tarasie do dyspozycji stół i krzesła. Drzwi wyjściowe na taras znajdują się w kuchni z jadalnią i kanapą. Taras ciągnie się przez całą szerokość budynku od strony północnej. Jest on przegrodzony rodzajem parawanu zapewniającego dyskrecję wzrokową gościom zamieszkującym sąsiednie apartamenty.

Na parterze, z wejściem od wschodu, gdzie jest parking, znajduje się najmniejszy (ok.30m²) w budynku apartament, tzw. studio. Apartamnet sklada sie z jednego pomieszczenia mieszkalnego (znajduje sie tutaj podwójne łóżko, kanapa rozkładana, szafa i aneks kuchenny z dużą lodówką), oraz łazienki z WC i natryskiem. Łazienka znajduje się w korytarzu obok apartamentu i jest wyłącznie do dyspozycji mieszkańców studia. Przed apartamentem jest taras ze stołem i krzesłami. Apartament przeznaczony jest dla 2 +1 osób.

Workation

PROPOZYCJA DLA TYCH, KTÓRZY MAJĄ MOŻLIWOŚĆ PRACOWAĆ I PODROŻOWAĆ JEDNOCZEŚNIE

Čiovo jest doskonałym miejscem do pracy oraz wypoczynku i to w tym samam czasie. Dla ludzi zwanych dygitalnymi nomadami jest to idealne miejsce na dłuższy pobyt.

Położenie naszego domu gwarantuje spokój i ciszę wymagane w czasie pracy. Jednocześnie dzięki bliskosci miasta Trogir (3 km) i Split (28 km) można po południu uczestniczyć w miejskich rozrywkach jak na przykład: galerie handlowe, kino, teatr, muzeum, restauracje, kawiarnie czy nocne kluby.

W dni wolne od pracy w ramach jednodniowej wycieczki można zwiedzić wiele pięknych miejsc. Do najciekawszych należą: Wodospady Krka (80 km), Jaskinia Vranjača (35 km), Jeziora Plitvickie (200 km), Park Biokovo z punktem widokowym Skywalk (60 km), Muzeum Tesli (180 km).

Do tej listy oprócz wspomnianych wcześniej Trogiru i Splitu, można też zaliczyć miejscowosci: Primošten, Šibenik, Zadar, Omiš, Ston, Dubrovnik, Mostar, Međugorije, Sarajevo i wiele innych.

Również dla ludzi aktywnych znajdzie się coś ciekawego. Oprócz spacerów po okolicy i wycieczek rowerowych po wyspie i wzgórzach na stałym lądzie można wybrać się do Omiša na rafting lub zipline. Oczywiscie pływanie i nurkowanie również jest w zasięgu ręki. Nawet zimą. Ciepłolubni mogą zabrać ze sobą cienką piankę do nurkowania.

Strona główna Nasza oferta Foto galeria Cennik i Rezerwacje Lokalizacja Trogir i Čiovo
Polska English