Lokalizacja

Jak do nas dojechać

Do apartamentów U LEONA na wyspie Čiovo można dojechać w nastepujący sposób.

Z północnych przejsć granicznych trzeba się kierować na Zagreb, na obwodnicy Zagrzebia trzeba się kierować na Karlovac i Split czyli autostradę A 1. Autostrada A1 prowadzi najpierw do Zadaru.

Od Zadaru dalej autostradą na Split, chociaż do samego Splitu nie trzeba dojeżdżać i dlatego proponuję następujące: Z autostrady zjechać na wysokości miasta Prgomet i jechac cca 11 km do Trogiru. Po bramkach oplat za autostrade na pierwszym skrzyzowaniu nalezy skrecic w prawo na Trogir. Nastepne duze skrzyzowanie jest na wysokosci wioski Prgomet, ktorej nie widac z trasy. Tam nalezy pojechac prosto na Trogir, Split przez wioske Plano. Nastepne skrzyzowanie jest okolo 3 km przed Trogirem. Tam również należy pojechać prosto na Trogir. Kilkaset metrów za skrzyżowaniem znajdują się sklepy Lidl i Kaufland. Okolo 1 km dalej jest rondo i na nim należy zjechać na 3 zjezdzie na most. Za mostem, na rondzie w lewo i dalej prosto około 2,5 km.

Punktem orientacyjnym może być wieża kościoła Sveti Križ stojącego nad samym morzem i widoczna z daleka.

Po 2.5 kilometrach od mostu na Čiovo po prawej stronie zaraz przy drodze stoi dom z blaszaną bramą i tablicą Willa SARA, a za nią w prawo jest ulica MATICE HRVATSKE, w ktorą należy skręcić < po tym skręcie w naszą ulicę znajduje się  tablica z napisem MASTRINKA (koniec) i ARBANIJA (poczatek), nastepnie skrzyżowanie z kierunkowskazem na Žedno i hotel "Sveti Križ" za samym skrzyżowaniem (ok. 50 m dalej znajduje sie  kościół)>.

Za rogiem tego domu (willa Sara), należy więc skręcić w prawo i znajdziecie się na ulicy Matice hrvatske, która pnie się dosyć stromo w góre.

Trzeba jechać tą drogą do końca prostego odcinka. Na końcu betonowej drogi, a przed ostrym stromym skrętem w prawo znajduje się nasz dom numer 26. Ok. 50 m za nim stoi trzypietrowy jasnozielony budynek i kończy się droga.

Strona główna Nasza oferta Foto galeria Cennik i Rezerwacje Lokalizacja Trogir i Čiovo
Polska English