Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Jak do nas dojechać

Do apartamentów U LEONA na wyspie Čiovo można dojechać w nastepujący sposób.

Z północnych przejsć granicznych trzeba się kierować na Zagreb, na obwodnicy Zagrzebia trzeba się kierować na Karlovac i Split czyli autostradę A 1. Autostrada A1 prowadzi najpierw do Zadaru.

Od Zadaru dalej autostradą na Split, chociaż do samego Splitu nie trzeba dojeżdżać i dlatego proponuję następujące: Z autostrady zjechać na wysokości miasta Prgomet i jechac cca 11 km do Trogiru. Po bramkach oplat za autostrade na pierwszym skrzyzowaniu nalezy skrecic w prawo na Trogir. Nastepne duze skrzyzowanie jest na wysokosci wioski Prgomet, ktorej nie widac z trasy. Tam nalezy pojechac prosto na Trogir, Split przez wioske Plano. Nastepne skrzyzowanie jest okolo 3. km przed Trogirem. Tam rowniez nalezy pojechac prosto na Trogir. Kilkaset metrow za tym skrzyzowaniem po lewej stronie jest sklep Lidl.

W Trogirze przed bazarem, który znajduje się w samym centrum trzeba zjechać w lewo na Čiovo, na malutki most który wprowadzi na starówkę. Droga zaprowadzi koło starówki na większy most, który łączy Trogir z wyspą Čiovo. Za tym mostem trzeba skręcić w lewo w kierunki Slatine, Arbanija i tak nad morzem jechać następne 3 kilometry.

Punktem orientacyjnym może być wieża kościoła Sveti Križ stojącego nad samym morzem i widoczna z daleka.

Po 3 kilometrach od mostu na Čiovo po prawej stronie zaraz przy drodze stoi dom z blaszaną bramą i tablicą Willa SARA, a za nią w prawo jest ulica MATICE HRVATSKE, w ktorą należy skręcić < po tym skręcie w naszą ulicę znajduje się  tablica z napisem MASTRINKA (koniec) i ARBANIJA (poczatek), nastepnie skrzyżowanie z kierunkowskazem na Žedno i hotel "Sveti Križ" za samym skrzyżowaniem (ok. 50 m dalej znajduje sie  kościół)>.

Za rogiem tego domu (willa Sara), należy więc skręcić w prawo i znajdziecie się na ulicy Matice hrvatske, która pnie się dosyć stromo w góre.

Trzeba jechać tą drogą do końca prostego odcinka. Na końcu betonowej drogi, a przed ostrym stromym skrętem w prawo znajduje się nasz dom numer 26. Ok. 50 m za nim stoi trzypietrowy jasnozielony budynek i kończy się droga.

Strona główna Nasza oferta Foto galeria Cennik i Rezerwacje Lokalizacja Trogir i Čiovo
Polska English